top of page

WYNAJEM DOZWONIKÓW TORK

Użyczenie zamiast zakupu, czyli jak wynająć dozowniki Tork za symboliczną kwotę?


Wyposaż swój obiekt w najbardziej innowacyjne, eleganckie i łatwe w obsłudze dozowniki do papieru toaletowego, ręczników lub mydła, a jednocześnie zachowaj kontrolę nad kosztami ich utrzymania i eksploatacji.

 

Jeśli koszt zakupu dozowników wydaje się być zbyt wysoki możesz je wynająć za symboliczną kwotę. W ofercie naszego sklepu posiadamy Umowę użyczenia / najmu dozowników - TADP.

Najważniejsze informacje na temat wynajmu dozowników: 

  1. Możesz wynająć prawie wszystkie dozowniki Tork (oprócz koszy na śmieci).

  2. Umowa zawierana jest na 3 lata z możliwością przedłużenia.

  3. Wynajem od łącznej kwoty co najmniej 5 szt. dozowników.

  4. Dozowniki należy uzupełniać tylko oryginalnymi wkładami marki TORK.

Opłata za 1 dozownik dotyczy całych 3 lat.

Przykładowy cennik:
Dozownik do mydła w pianie TORK 561500 - 8zł netto za 3 lata.

2

Dlaczego warto wybrać dozowniki Tork?

Tork jest światową marką nr 1 w kwestii rozwiązań higienicznych. 

W asortymencie tego producenta znajdują się produkty przeznaczone dla różnych branż jak np. Hotele i Gastronomia, Przemysł, Służba Zdrowia oraz do różnych obszarów zastosowania takich jak kuchnia, łazienka i toaleta, higiena i dezynfekcja rąk, opieka medyczna. Dozowniki tej marki charakteryzują się bardzo solidnym wykonaniem i doskonałą jakością. Są ponadto łatwe w obsłudze i proste w użytkowaniu. Dodatkowo różne linie pozwalają dostosować dozowniki zarówno do charakteru prowadzonej działalności, budżetu jak wystroju wnętrz. 

3

Kiedy warto skorzystać z możliwości wynajmu dozowników?

Najczęściej nasi partnerzy biznesowi decydują się na taką alternatywę, kiedy muszą jednorazowo zakupić znaczną ilość dozowników, aby wyposażyć lokal (swój lub klienta - stąd jest to bardzo opłacalny wariant dla firm sprzątających). 

 

Na przykład: 
Klient, który wyposaża restaurację w dozowniki. Znajdują się w niej 2 łazienki (po jednej dla kobiet i mężczyzn) oraz kuchnia. 

Jedna łazienka to: dwie toalety oraz dwie umywalki, a ponieważ klient wyposaża łazienkę damską i męską  powinien zakupić: 4 dozowniki na papier toaletowy, 4 dozowniki na mydło oraz 4 dozowniki na ręcznik papierowy do rąk. Dodatkowo kuchnię w restauracji warto wyposażyć w przynajmniej  2 dozowniki na czyściwo, 1 dozownik do dezynfekcji oraz 1 dozownik na mydło.

Razem powoduje to konieczność zakupu 16 dozowników Tork.

 

W zależności od tego na jakie dozowniki się zdecydujemy koszt wyniesie około 2500zł netto, natomiast w przypadku wynajmu będzie to około 400 zł netto. Różnice są znaczące, a zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na inne potrzebne rzeczy, jak niezbędne materiały eksploatacyjne czy profesjonalne środki czystości. 

„Program wynajmu dozowników Tork oparty jest na zasadach i warunkach umowy zawartej pomiędzy firmą Essity Poland Sp. z o.o., a Klientem Końcowym. Obowiązujące warunki umowy do wglądu u autoryzowanego Dostawcy produktów marki Tork”.

bottom of page